Varmt välkomna till Simklubben 1970

Besöksadress kansli Alingsåsvägen 1, 518 21 Sandared
Postadress kansli Box 48, 518 21 Sandared
Telefon 033-25 54 35, Telefontid må-to 09:00-12:00
E-mail kansli@sk70.se
Organisationsnummer 864501-0557
Bankgironummer 5318-8512
Besöksadress simhallen där vår verksamhet sker Sandaredsbadet, Alingsåsvägen 9, 518 30 Sandared
Besöksadress simhallen där vår verksamhet sker på fredag för A- och B-gruppen Borås Simarena, Alidelundsgatan 12, 506 31 Borås

Personal

Mail
Elin Palmén, Föreningskonsulent kansli@sk70.se
Amanda Fors,  Huvudtränare amanda.fors@sk70.se
Styrelse Mail
Mikael Hörder, Ordförande mikael.horder@sk70.se
Tomas Boman, Vice ordförande tomas.boman@sk70.se
Martin Gunnarsson, Ledamot/Kassör martin.gunnarsson@sk70.se
Maria Westerlund, Ledamot/Sekreterare maria.westerlund@sk70.se
Ulrica Emanuelsson, Ledamot ulrica.emanuelsson@sk70.se
Lena Wallengren, Ledamot lena.wallengren@sk70.se
Mattias Ahlqvist, Ledamot mattias.ahlqvist@sk70.se
Våra kommittéer och dess huvudansvariga Mail
Simkommittén, Tomas Boman tomas.boman@sk70.se
Tävlingskommittén, Mikael Hörder anmalan@sk70.se
Föräldraföreningen, Maria Westerlund ff@sk70.se
Funktionärsansvarig, Ulrica Emanuelsson funktionar@sk70.se
Sponsorkommittén, Mattias Ahlqvist mattias.ahlqvist@sk70.se
Valberedning Mail
Cecilia Baggessen-Gyllunger, Ordförande Maila kansli@sk70.se för att få kontakt med valberedningen.
Mikael Alfredsson, Ledamot
Mattias Berger, Ledamot

Hitta till KANSLIET:

Hitta till SANDAREDSBADET:

Adress: Alingsåsvägen 9, 518 30 Sandared

Hitta till BORÅS SIMARENA:

Adress: Alidelundsgatan 12, 506 31 Borås

Skicka mail till oss

0 + 2 = ?